PROGRAMATOR PHP 44 vizualizari0 aplicari

  • Experienta minim 3 ani în dezvoltarea de aplicatii web folosind urmatoarele tehnologii:
    • HTML
    • PHP
    • MySql
    • un framework PHP (preferabil Zend)
    • un framework javascript (preferabil jQuery)
  • Capacitatea de a lucra în echipa
  • Fluent în engleza

Constituie un avantaj:

  • Experienta în administrarea sistemelor LAMP
  • Experienta în lucrul cu sisteme de localizare

Responsabilitati:

  • Troubleshoot, testare si mentenanta a software-ului principal si a bazei de date pentru a asigura o optimizare si o functionalitate puternica
  • Sa dezvolte aplicatii web conform cerintelor
  • Sa respecte termenele stabilite
  • Urmeaza cele mai bune practici din industrie
  • Dezvolta si implementeaza caracteristici noi in asa fel incat sa fie 100% integrabile in proiect

Tip de contract: full-time, perioada nedeterminata

Program: 9 ore (pauza de masa 1 ora inclusa), in intervalul orar 09-21, la alegerea candidatului.

Salariu net:  negociabil in urma interviului, in functie de experienta si cunostinte.

Beneficii:

  • Bonusuri la îndeplinirea obiectivelor
  • Program de lucru flexibil
  • Angajament pe termen lung într-un proiect cu succes garantat

Descrierea proiectului:

Proiectul principal este reprezentat de un sistem de monitorizare pentru aparate de joc tip slotmachines.

 CONTACT: oana.visan@activrecruitment.ro

Program de lucru

8 Ore

Disponibilitate

Locatie fixa

Nivel Experienta

Middle

Agentie recrutare; executive search; head-hunting
selectie si plasare forta de munca
Contact

Techsylvania 2016

jsCamp 2016

Contact

JobApp. Cluj Napoca,
Romania office@jobapp.ro